У 1991 році американськими вченими Нейлом Хоувом (Neil Howe) і Вільямом Штраусом (William Strauss) була створена теорія поколінь. Згідно неї, кожні 20-25 років народжується нове покоління людей, що мають риси характеру, звички та особливості, які виділяють їх на тлі всіх інших і потім повторюються у майбутніх поколіннях.
Про динозаврів, які зникли задовго до появи на Землі людини, відомо всім. Але ці доісторичні велетні були далеко не єдиними істотами на нашій планеті. У нашому огляді 10-ка вимерлих і дуже цікавих істот.
Йошта, плуот, неші, брокколіні, фіолетова картопля, жовтий кавун та інші успіхи селекціонерів, приємні на смак.
Щороку в магазинах з'являються все нові і нові гібридні фрукти і овочі, хоча ще зовсім недавно звичайний банан був для нашого покупця справжньою екзотикою. Гібриди (тобто плоди, що з'явилися на світ в результаті міжвидового схрещування рослин, а зовсім не в результаті генетичних експериментів) досить міцно закріпилися на полицях магазинів, а такі гібридні фрукти, як нектарини і мініоли, і зовсім, як тепер здається, були завжди.
Це сьогодні ми сприймаємо картоплю як щоденну їжу та купуємо на кожному розі, а чотириста років тому цей овоч був причиною буремних подій. У XVII столітті в Європі траплялися так звані картопляні бунти - масові народні виступи проти висадки картоплі, яку селяни довго не сприймали, як городню культуру. Звучить смішно, але виступи були дуже серйозні. Щоб вгамувати бунтівників доводилося навіть використовувати війська. Люди просто шаленіли через картоплю, та готові були вбивати одне одного лише б тільки її не саджати та не їсти.
Загадки науки, которые остаются за гранью понимания.
Мало кто не любит загадки, и природа не мелочится, регулярно подбрасывая их людям на протяжении всей истории человечества. Сегодня мы поговорим о тайнах науки, которые серьезно смущают ученых. Если современная наука не в силах понять хотя бы это, то что нас ожидает в дальнейшем? Возможно, одну из этих загадок решите именно вы. Однако пока они остаются за гранью понимания.