Творчому учителюП`ятниця, 29.03.2024, 05:31

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Конспект 6 клас [27]
Презентації 6 клас [36]
Контрольні 6 клас [4]
Flash 6 клас [5]
КТП 6 клас [1]
Календарно-тематичне планування
Відео 6 клас [14]
Навчальні відеофрагменти
Електронні тести-6 [14]
Тест. Клітина. Вегетативні органи [7]
Тести. 6 клас. Квітка, плід, насінина [4]
Тести. 6 клас. Гриби [3]
Тести. 6 клас. Одноклітинні. Прокаріоти [3]
Тести. 6 клас. Різноманітність рослин. Водорості. Спорові. Насінні [7]

Міні-чат

Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 199

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Файли » Ботаніка » Конспект 6 клас

6 клас Урок 32. Різноманітність та видозміни вегетативних органів
[ · Викачати (5,4 мб) ] 03.11.2015, 20:01

Тема: Різноманітність та видозміни вегетативних органів.

Мета: поглибити знання учнів про будову пагонів і їх різноманітність, познайомити з видозмінами пагонів у зв’язку з пристосуванням до життя на суходолі, встановити загальні риси у будові надземних та підземних пагонів, визначити їх значення; продовжити формувати вміння виконувати і оформлювати лабораторну роботу, робити висновки, працювати в групах; розвивати навички самостійної діяльності, пізнавальний інтерес; виховувати відповідальне ставлення до природи, формувати розуміння того, що людина є частиною природи.

Завдання для учнів: учні називають рослини з видозмінами вегетативних органів; пояснюють біологічне значення цих видозмін; роблять висновок про те, що видозміни листків мають пристосувальний характер.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Терміни: кореневище, бульба, цибулина, бульбоцибулина, вусики, колючки.

Матеріали та обладнання: таблиця «Видозміни пагона», фото та малюнки рослин, роздатковий матеріал до уроку для роботи учнів, матеріали до

лабораторного дослідження (цибулини, коренеплоду), схема – опора «видозміни пагонів», картки – терміни для вправи «Інтелектуальний конструктор», «Що зайве?» завдання для роботи в групах

План – схема уроку

№ п/п

Вид діяльності

Час

(трива-лість хв.)

Діяльність учителя

Діяльність учнів

І Етап

Організаційний момент

1

Вітається з учнями, перевіряє їхню роботу до уроку

Налаштовуються на роботу

ІІ Етап

 

1.

 

2.

Перевірка домашнього завдання

Вправа «Розташуй в послідовності»

Біологічні задачі

7

 

Перевіряє, коригує, оцінює.

Виконують завдання вчителя, відповідають на питання

ІІІ Етап

1.

 

Актуалізація опорних знань

Інтерактивна гра «Слово - магніт»

 

3

 

 

 

 

вчитель направляє, підказує

згруповує ідеї учнів.

Відповідають на питання,

Пропонують версії

Категорія: Конспект 6 клас | Додав: gal
Переглядів: 4171 | Завантажень: 1074 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Нашому сайту

Інформація

Календар

Архів записів

Друзі сайту

Калькулятор


biovin © 2024